Відбувся обласний зліт учнівських лісництв Волині

Лісівники Волині вважають, що саме в учнівських лісництвах виховується любов до лісу, формуються перші уявлення про фах лісівника, даються професійні навики, відтак їх вихованці вступають на навчання у лісові виші і згодом поповнюють лави лісівників.

3 липня до Шацького лісового коледжу прибули учасники обласного зльоту шкільних лісництв Волині, де протягом двох днів вони будуть захищати свої науково-дослідницькі роботи, виконувати завдання практичного туру, демонструвати свої вироби на виставці досягнень. Серед учасників – представники Маневицького району, яким щиро бажаємо перемоги.

На урочистому відкритті привітали юних лісівників Волині Тетяна Соломіна – заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Сергій Карпук голова Шацької районної ради та Ігор Жмурко – директор Шацького лісового коледжу. Учасникам вони побажали успіхів, цікавої, плідної роботи та щоб всі і надалі брали активну участь у справі збереження природи та лісових масивів нашого краю, а переможцям конкурсу – гідно представити Волинь на Всеукраїнському конкурсі.

Зліт триватиме два дні. У програмі – презентації учнівських лісництв та виставкових природничих куточків, захист наукових робіт і змагання на краще знання у сфері ведення лісового господарства, цікаві конкурси, екскурсії до музеїв фауни й історії Шацького лісового коледжу, рекреаційних пунктів ДП «Шацьке УДЛГ» та до озера Світязь.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району